Domy z drewna

Do z drewna

Domy z drewna konstrukcyjnego

Decyzja o rozpoczęciu budowy własnego domu jednorodzinnego wykonanego z drewna konstrukcyjnego nie jest łatwa – zdajemy sobie z tego sprawę, gdyż wielu naszych bliskich również ją podjęło. Bazując na ich doświadczeniach, a także wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dokładamy wszelkich starań, aby proponowane produkty spełniały najwyższe standardy. Korzystając z naszych usług, szybko przekonasz się, że masz do czynienia z prawdziwymi fachowcami.

Drewno na dom szkieletowy i nie tylko

Od wielu lat z powodzeniem działamy w branży budowlanej. Nasze produkty takie jak drewno konstrukcyjne, klejone warstwowe czy profilowane były wykorzystywane podczas budowy wielu znanych obiektów, jak np. wrocławski Stadion Olimpijski czy sopocki hipodrom. Dostarczamy drewno konstrukcyjne najwyższej jakości, wielokrotnie podejmując współpracę z projektantami, wykonawcami domów oraz inwestorami. Niezależnie od tego, czy budujesz sporych rozmiarów budynek, czy niewielki domek letniskowy możesz liczyć na pełen profesjonalizm z naszej strony.

Zaufanie i wsparcie na każdym etapie prac

Lata obecności na rynku dostarczyły nam mnóstwo bezcennej wiedzy. Wiemy, komu warto zaufać i chętnie polecamy naszym Klientom sprawdzone firmy. Pomożemy Ci odnaleźć się w gąszczu ofert, wybrać odpowiedni projekt oraz wiarygodnego wykonawcę. Dzięki naszemu wsparciu szybko zrealizujesz swoje plany, jak też podejmiesz współpracę z profesjonalnymi wykonawcami. To w połączeniu z solidnym drewnem konstrukcyjnym, które dla Ciebie przygotujemy stanowi gwarancję sukcesu! Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu.