Drewno Konstrukcyjne KVH Lite

Drewno konstrukcyjne

Konstrukcyjne drewno lite to doskonały materiał konstrukcyjny o niezwykle szerokim zakresie zastosowań w budownictwie oraz przemyśle. 

 

Dzięki profesjonalnej obróbce termicznej i mechanicznej może zostać wykorzystane do wznoszenia konstrukcji drewnianych zgodnie z polskimi i europejskimi normami jakości. 

Oferowane przez nas drewno pozyskiwane jest ze świerka rosnącego w górach sudeckich. Trudny klimat górski i gęste zalesienie sprawia, że drewno jest proste, gęsto usłojone a sęki są małe.

 

suszarnia

 

Po odpowiedniej selekcji surowca, obróbce w hali traków i ponownej selekcji drewno trafia do komór suszarniczych sterowanych komputerowo gdzie uzyskuje żądaną wilgotność.

 

 

 

 

 

Cecha

 

Kolejnym etapem jest hala strugarek gdzie drewno jest heblowane czterostronnie i poddawane klasyfikacji wytrzymałościowej metodą wizualną przez brakarza tarcicy konstrukcyjnej. Nadana cecha na pakiecie jest potwierdzeniem klasy konstrukcyjnej.

 

 

 

 

 

Oferujemy i zapewniamy:

  • Pomoc i doradztwo w przygotowaniu zestawienia materiałów.

Korzystając z wieloletniej praktyki, profesjonalnych szkoleń, wykwalifikowanego personelu oraz lojalnej współpracy z projektantami i brygadami budowlanymi chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem przy wykorzystaniu drewna konstrukcyjnego w budownictwie.

  • Każdy przekrój

Specyficzny polski rynek budowlany wymusza pewną wszechstronność w grubościach i szerokościach elementów z drewna konstrukcyjnego . Jesteśmy gotowi sprostać tym oczekiwaniom.

  • Żądane długości i ilości

Specjalizujemy się w realizacji kompletnych zestawień domów szkieletowych i innych nietypowych rozwiązań w budownictwie z zastosowaniem drewna konstrukcyjnego dlatego oferujemy każdą długość i ilość materiału. Oczywiście potrzebny jest odpowiedni czas na realizację i wynosi on z reguły do 4 tygodni.

  • Niezbędne deklaracje, certyfikaty i aprobaty

Na drewno konstrukcyjne wystawiana jest Deklaracja Właściwości Użytkowych.

  • Kompletowanie potrzebnych materiałów np. drewno konstrukcyjne, drewno klejone, płyty osb lub mfp, drewno profilowane, łaty, kontrłaty, itp. które mogą przyjechać jednym transportem.

Celem naszym jest zapewnić Państwu kompleksową obsługę, zminimalizować Państwa koszty związane z inwestycją i zaoszczędzić czas.

  • Tani transport w każde miejsce w Polsce i Europie!

Dzięki wykupionemu dostępowi do największego portalu transportowego w Polsce oferujemy możliwie najtańszy transport liczony w jedną stronę – od nas do Państwa!

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 667 677 668

Jeżeli posiadają Państwo zestawienie materiałów potrzebnych do wykonania inwestycji takich jak – drewno konstrukcyjne, płyty OSB lub MFP, podbitki, drewno elewacyjne, łaty itp. - zachęcamy do przesłania go na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przygotujemy najlepszą ofertę!

Zalety drewna konstrukcyjnego

Ponieważ najważniejszym elementem domu jest jego konstrukcja zalecamy do korzystania z profesjonalnych ekip montażowych. Dzięki wieloletniej współpracy możemy Państwu polecić doświadczoną brygadę która może przygotować odpowiednio projekt jak i wnieść solidną i bezpieczną konstrukcję.

zdj.1 zdj.2 1 zdj.2 2 zdj.4