Współpraca

Współpraca

DAgMA HOLZ solidne drewno konstrukcyjne – zachęcamy do współpracy

Od lat dostarczamy drewno konstrukcyjne na domy szkieletowe, suszone komorowo, a także strugane z czterech stron dla wyrównania wymiarów po suszeniu oraz w celu zwiększenia odporności ogniowej. W przeciwieństwa do drewna oferowanego przez wiele tartaków, nasze spełnia europejskie normy. Ponadto zaopatrujemy polski rynek w drewno klejone warstwowo, czyli materiał wysokowartościowy do wszechstronnego zastosowania. Oferujemy również materiały z drewna profilowanego oraz materiały towarzyszące realizacjom takie jak płyty OSB lub MFP, czy też łaty dachowe.

Zapewniamy drewno na domy kanadyjskie i nie tylko

Dostarczamy solidne drewno konstrukcyjne dla setek Klientów. Współpracujemy ze znanymi w branży budowlanej firmami takimi jak Mostostal S.A., Skanska S.A., czy Inter-System S.A., a także z małymi firmami i brygadami specjalizującymi się we wznoszeniu domów szkieletowych oraz indywidualnymi inwestorami.

Nasze drewno konstrukcyjne, klejone czy profilowane jest elementem budowli m.in. Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu, wrocławskiego ZOO, Hipodromu w Sopocie, Targowiska w Bielsku-Białej, czy Ośrodka Akademii Muzycznej w Łodzi.

Serdecznie zachęcamy do współpracy firmy zajmujące się projektowaniem, bądź budową domów w systemie szkieletowym lub z bala profilowanego. Poszukujemy wykonawców realizujących projekty na terenie Polski i Czech. Chętnie nawiążemy również kontakt z firmami trudniącymi się produkcją lub dostawą materiałów do tego typu inwestycji.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego:

Nr tel.: +48 667 677 668
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.